ULTRATRAIL SAVINJA 2021 - ORANŽNA TRASA POCINKOVALNICA 25

REZULTATI

SKUPNA RAZVRSTITEV - vse kategorije

  Tekmovalec  Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1. mesto Nidorfer Matej 222 ATD SAVINJČAN 02:35:23   06:08   9,77
2. mesto Ravnak David 226 ŠD Maksim 02:39:42   06:18   9,51
3. mesto Dimec Anže 256 Športni center NRG 02:49:57   06:43   8,93
4. mesto Pesan Aleš 260 03:02:08   07:11   8,33
5. mesto Bastl Luka 243 ŠD Maksim 03:02:42   07:13   8,31
6. mesto Bastl Simon 257 ŠD Maksim 03:04:08   07:16   8,24
7. mesto Bajec Herman 264 ŠKD Mekinje 03:04:31   07:17   8,23
8. mesto Pintarič Luka 253 03:09:25   07:29   8,01
9. mesto Juvan Andrej 268 Šaleški alpinistični odsek 03:12:23   07:36   7,89
10. mesto Stanič Marko 247 03:21:56   07:58   7,52
11. mesto Hohler Jože 271 03:22:29   08:00   7,50
12. mesto Ravnak Tamara 205 ŠD Maksim 03:24:08   08:04   7,44
13. mesto Ravnak Rolando 206 ŠD Maksim 03:24:13   08:04   7,43
14. mesto Štucin Daniel 250 03:24:21   08:04   7,43
15. mesto Zorko Jože 266 ŠD Radost 03:24:53   08:05   7,41
16. mesto Javornik Stanko 213 Mozirje 03:26:59   08:10   7,33
17. mesto Kerin Boštjan 272 Gym Dejan Zavec 03:32:29   08:23   7,14
18. mesto Zala Košar 228 03:32:36   08:24   7,14
19. mesto Korošec Janez 277 03:33:23   08:26   7,11
20. mesto Črešnik Tadej 208 03:34:34   08:28   7,07
21. mesto Udovč Mitja 278 03:35:10   08:30   7,05
22. mesto Klančišar Nevenka 269 PD Zagorje 03:40:21   08:42   6,89
23. mesto Očkerl Miran 221 03:40:25   08:42   6,89
24. mesto Škrbec Marjan 317 03:40:41   08:43   6,88
25. mesto Golob Tomo 255 03:42:00   08:46   6,84
26. mesto Strnad Joži 248 03:43:46   08:50   6,78
27. mesto Dobrotinšek Anita 242 03:44:12   08:51   6,77
28. mesto Lazar Anton 267 ŠD Radost 03:45:46   08:55   6,72
29. mesto Potočnik Domen 276 03:45:51   08:55   6,72
30. mesto Cankar Lučka 274 03:47:44   09:00   6,67
31. mesto Kramer Peter 241 03:49:49   09:05   6,61
32. mesto Vidmar Lazar Katja 265 ŠD Radost 03:53:41   09:14   6,50
33. mesto Privošnik Tomaž 207 03:56:34   09:21   6,42
34. mesto Božič Rok 217 04:00:14   09:29   6,32
35. mesto Verk Jernej 216 04:00:18   09:29   6,32
36. mesto Krepek Nejc 237 Mariborski tekači 04:00:34   09:30   6,31
37. mesto Lapornik Rok 232 04:01:39   09:33   6,28
38. mesto Strmšek Tjaša 231 04:01:42   09:33   6,28
39. mesto Potočnik Mojca 210 04:03:08   09:36   6,24
40. mesto Leskošek Karmen 263 ŠD Radost 04:04:59   09:40   6,20
41. mesto Breznik Kuklec Maja 238 04:08:25   09:49   6,11
42. mesto Godnik Boštjan 270 Gamsi Celjski 04:08:42   09:49   6,10
43. mesto Šeme Marija 219 Božo Fan Club 04:13:16   10:00   5,99
44. mesto Mauri Gorazd 218 Božo Fan Club 04:13:19   10:00   5,99
45. mesto Šuk Lubej Boža 262 ŠD Radost 04:13:44   10:01   5,98
46. mesto Alen Deželič 157 04:14:39   10:03   5,96
47. mesto Tavčar Darjan 315 04:15:41   10:06   5,94
48. mesto Kramer Andrej 211 04:22:03   10:21   5,79
49. mesto Merhar Iztok 233 Mariborski tekači 04:23:39   10:25   5,76
50. mesto Ivačič Silvo 230 04:23:45   10:25   5,76
51. mesto Slemenšek Jernej 235 04:26:17   10:31   5,70
52. mesto Rižnar Barbara 234 04:27:27   10:34   5,68
53. mesto Gašparič Jure 254 04:27:30   10:34   5,67
54. mesto Vrečko Rasta 246 Mariborski tekači 04:32:51   10:47   5,56
55. mesto Peperko Gorazd 258 Odelo Slovenija d.o.o. 04:38:29   11:00   5,45
56. mesto Cok Gianfranco 275 04:45:19   11:16   5,32
57. mesto Boštjan Larisa 229 04:45:25   11:16   5,32
58. mesto Tomažič Tadej 214 ŠD Maksim 04:47:45   11:22   5,28
59. mesto Egrlič Nejc 215 ŠD Maksim 04:47:50   11:22   5,27
60. mesto Ravnak Janez 223 Gamsi Celjski 04:48:44   11:24   5,26
61. mesto Navodnik Janja 245 04:51:26   11:31   5,21
62. mesto Kunaj Mirjana 212 04:51:59   11:32   5,20
63. mesto Pušelc Damijana 259 ŠRD Kopivnik 04:53:04   11:35   5,18
64. mesto Hace Tjaša 224 04:53:34   11:36   5,17
65. mesto Oblak Tamara 225 04:53:37   11:36   5,17
66. mesto Lipovšek Igor 249 05:04:03   12:01   4,99
67. mesto Kosmač Primož 273 Trhle veje 05:05:06   12:03   4,98
68. mesto Stupan Danijela 244 Mariborski tekači 05:06:06   12:05   4,96
69. mesto Vanga Aleš 236 Mariborski tekači 05:06:12   12:06   4,96
70. mesto Slokar Tomaž 220 Počasni a drzni 05:07:14   12:08   4,94
               

 

MOŠKA RAZVRSTITEV - vse kategorije

  Tekmovalec Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1. mesto Nidorfer Matej 222 ATD SAVINJČAN 02:35:23   06:08   9,77
2. mesto Ravnak David 226 ŠD Maksim 02:39:42   06:18   9,51
3. mesto Dimec Anže 256 Športni center NRG 02:49:57   06:43   8,93
4. mesto Pesan Aleš 260 03:02:08   07:11   8,33
5. mesto Bastl Luka 243 ŠD Maksim 03:02:42   07:13   8,31
6. mesto Bastl Simon 257 ŠD Maksim 03:04:08   07:16   8,24
7. mesto Bajec Herman 264 ŠKD Mekinje 03:04:31   07:17   8,23
8. mesto Pintarič Luka 253 03:09:25   07:29   8,01
9. mesto Juvan Andrej 268 Šaleški alpinistični odsek 03:12:23   07:36   7,89
10. mesto Stanič Marko 247 03:21:56   07:58   7,52
11. mesto Hohler Jože 271 03:22:29   08:00   7,50
12. mesto Ravnak Rolando 206 ŠD Maksim 03:24:13   08:04   7,43
13. mesto Štucin Daniel 250 03:24:21   08:04   7,43
14. mesto Zorko Jože 266 ŠD Radost 03:24:53   08:05   7,41
15. mesto Javornik Stanko 213 Mozirje 03:26:59   08:10   7,33
16. mesto Kerin Boštjan 272 Gym Dejan Zavec 03:32:29   08:23   7,14
17. mesto Korošec Janez 277 03:33:23   08:26   7,11
18. mesto Črešnik Tadej 208 03:34:34   08:28   7,07
19. mesto Udovč Mitja 278 03:35:10   08:30   7,05
20. mesto Očkerl Miran 221 03:40:25   08:42   6,89
21. mesto Škrbec Marjan 317 03:40:41   08:43   6,88
22. mesto Golob Tomo 255 03:42:00   08:46   6,84
23. mesto Strnad Joži 248 03:43:46   08:50   6,78
24. mesto Lazar Anton 267 ŠD Radost 03:45:46   08:55   6,72
25. mesto Potočnik Domen 276 03:45:51   08:55   6,72
26. mesto Kramer Peter 241 03:49:49   09:05   6,61
27. mesto Privošnik Tomaž 207 03:56:34   09:21   6,42
28. mesto Božič Rok 217 04:00:14   09:29   6,32
29. mesto Verk Jernej 216 04:00:18   09:29   6,32
30. mesto Krepek Nejc 237 Mariborski tekači 04:00:34   09:30   6,31
31. mesto Lapornik Rok 232 04:01:39   09:33   6,28
32. mesto Godnik Boštjan 270 Gamsi Celjski 04:08:42   09:49   6,10
33. mesto Mauri Gorazd 218 Božo Fan Club 04:13:19   10:00   5,99
34. mesto Alen Deželič 157 04:14:39   10:03   5,96
35. mesto Tavčar Darjan 315 04:15:41   10:06   5,94
36. mesto Kramer Andrej 211 04:22:03   10:21   5,79
37. mesto Merhar Iztok 233 Mariborski tekači 04:23:39   10:25   5,76
38. mesto Ivačič Silvo 230 04:23:45   10:25   5,76
39. mesto Slemenšek Jernej 235 04:26:17   10:31   5,70
40. mesto Gašparič Jure 254 04:27:30   10:34   5,67
41. mesto Peperko Gorazd 258 Odelo Slovenija d.o.o. 04:38:29   11:00   5,45
42. mesto Cok Gianfranco 275 04:45:19   11:16   5,32
43. mesto Tomažič Tadej 214 ŠD Maksim 04:47:45   11:22   5,28
44. mesto Egrlič Nejc 215 ŠD Maksim 04:47:50   11:22   5,27
45. mesto Ravnak Janez 223 Gamsi Celjski 04:48:44   11:24   5,26
46. mesto Lipovšek Igor 249 05:04:03   12:01   4,99
47. mesto Kosmač Primož 273 Trhle veje 05:05:06   12:03   4,98
48. mesto Vanga Aleš 236 Mariborski tekači 05:06:12   12:06   4,96
49. mesto Slokar Tomaž 220 Počasni a drzni 05:07:14   12:08   4,94
               

 

ŽENSKA RAZVRSTITEV - vse kategorije

  Tekmovalka Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1. mesto Ravnak Tamara 205 ŠD Maksim 03:24:08   08:04   7,44
2. mesto Zala Košar 228 03:32:36   08:24   7,14
3. mesto Klančišar Nevenka 269 PD Zagorje 03:40:21   08:42   6,89
4. mesto Dobrotinšek Anita 242 03:44:12   08:51   6,77
5. mesto Cankar Lučka 274 03:47:44   09:00   6,67
6. mesto Vidmar Lazar Katja 265 ŠD Radost 03:53:41   09:14   6,50
7. mesto Strmšek Tjaša 231 04:01:42   09:33   6,28
8. mesto Potočnik Mojca 210 04:03:08   09:36   6,24
9. mesto Leskošek Karmen 263 ŠD Radost 04:04:59   09:40   6,20
10. mesto Breznik Kuklec Maja 238 04:08:25   09:49   6,11
11. mesto Šeme Marija 219 Božo Fan Club 04:13:16   10:00   5,99
12. mesto Šuk Lubej Boža 262 ŠD Radost 04:13:44   10:01   5,98
13. mesto Rižnar Barbara 234 04:27:27   10:34   5,68
14. mesto Vrečko Rasta 246 Mariborski tekači 04:32:51   10:47   5,56
15. mesto Boštjan Larisa 229 04:45:25   11:16   5,32
16. mesto Navodnik Janja 245 04:51:26   11:31   5,21
17. mesto Kunaj Mirjana 212 04:51:59   11:32   5,20
18. mesto Pušelc Damijana 259 ŠRD Kopivnik 04:53:04   11:35   5,18
19. mesto Hace Tjaša 224 04:53:34   11:36   5,17
20. mesto Oblak Tamara 225 04:53:37   11:36   5,17
21. mesto Stupan Danijela 244 Mariborski tekači 05:06:06   12:05   4,96
               

 

MOŠKA RAZVRSTITEV - kategorija A (do 30 let)

  Tekmovalec Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Ravnak David 226 ŠD Maksim 02:39:42   06:18   9,51
2 . mesto Pintarič Luka 253 03:09:25   07:29   8,01
3 . mesto Stanič Marko 247 03:21:56   07:58   7,52
4 . mesto Božič Rok 217 04:00:14   09:29   6,32
5 . mesto Verk Jernej 216 04:00:18   09:29   6,32
6 . mesto Lapornik Rok 232 04:01:39   09:33   6,28
               

 

MOŠKA RAZVRSTITEV - kategorija B (31 - 50 let)

  Tekmovalec Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Nidorfer Matej 222 ATD SAVINJČAN 02:35:23   06:08   9,77
2 . mesto Dimec Anže 256 Športni center NRG 02:49:57   06:43   8,93
3 . mesto Pesan Aleš 260 03:02:08   07:11   8,33
4 . mesto Bastl Luka 243 ŠD Maksim 03:02:42   07:13   8,31
5 . mesto Bastl Simon 257 ŠD Maksim 03:04:08   07:16   8,24
6 . mesto Juvan Andrej 268 Šaleški alpinistični odsek 03:12:23   07:36   7,89
7 . mesto Ravnak Rolando 206 ŠD Maksim 03:24:13   08:04   7,43
8 . mesto Štucin Daniel 250 03:24:21   08:04   7,43
9 . mesto Kerin Boštjan 272 Gym Dejan Zavec 03:32:29   08:23   7,14
10 . mesto Črešnik Tadej 208 03:34:34   08:28   7,07
11 . mesto Udovč Mitja 278 03:35:10   08:30   7,05
12 . mesto Očkerl Miran 221 03:40:25   08:42   6,89
13 . mesto Strnad Joži 248 03:43:46   08:50   6,78
14 . mesto Potočnik Domen 276 03:45:51   08:55   6,72
15 . mesto Kramer Peter 241 03:49:49   09:05   6,61
16 . mesto Privošnik Tomaž 207 03:56:34   09:21   6,42
17 . mesto Krepek Nejc 237 Mariborski tekači 04:00:34   09:30   6,31
18 . mesto Godnik Boštjan 270 Gamsi Celjski 04:08:42   09:49   6,10
19 . mesto Mauri Gorazd 218 Božo Fan Club 04:13:19   10:00   5,99
20 . mesto Alen Deželič 157 04:14:39   10:03   5,96
21 . mesto Tavčar Darjan 315 04:15:41   10:06   5,94
22 . mesto Kramer Andrej 211 04:22:03   10:21   5,79
23 . mesto Slemenšek Jernej 235 04:26:17   10:31   5,70
24 . mesto Gašparič Jure 254 04:27:30   10:34   5,67
25 . mesto Peperko Gorazd 258 Odelo Slovenija d.o.o. 04:38:29   11:00   5,45
26 . mesto Tomažič Tadej 214 ŠD Maksim 04:47:45   11:22   5,28
27 . mesto Egrlič Nejc 215 ŠD Maksim 04:47:50   11:22   5,27
28 . mesto Vanga Aleš 236 Mariborski tekači 05:06:12   12:06   4,96
29 . mesto Slokar Tomaž 220 Počasni a drzni 05:07:14   12:08   4,94
               

 

MOŠKA RAZVRSTITEV - kategorija C (nad 51 let)

  Tekmovalec Številka
tekmovalca
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Bajec Herman 264 ŠKD Mekinje 03:04:31   07:17   8,23
2 . mesto Hohler Jože 271 03:22:29   08:00   7,50
3 . mesto Zorko Jože 266 ŠD Radost 03:24:53   08:05   7,41
4 . mesto Javornik Stanko 213 Mozirje 03:26:59   08:10   7,33
5 . mesto Korošec Janez 277 03:33:23   08:26   7,11
6 . mesto Škrbec Marjan 317 03:40:41   08:43   6,88
7 . mesto Golob Tomo 255 03:42:00   08:46   6,84
8 . mesto Lazar Anton 267 ŠD Radost 03:45:46   08:55   6,72
9 . mesto Merhar Iztok 233 Mariborski tekači 04:23:39   10:25   5,76
10 . mesto Ivačič Silvo 230 04:23:45   10:25   5,76
11 . mesto Cok Gianfranco 275 04:45:19   11:16   5,32
12 . mesto Ravnak Janez 223 Gamsi Celjski 04:48:44   11:24   5,26
13 . mesto Lipovšek Igor 249 05:04:03   12:01   4,99
14 . mesto Kosmač Primož 273 Trhle veje 05:05:06   12:03   4,98
               

 

ŽENSKA RAZVRSTITEV - kategorija A (do 30 let)

  Tekmovalka Številka
tekmovalke
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Strmšek Tjaša 231 04:01:42   09:33   6,28
               

 

ŽENSKA RAZVRSTITEV - kategorija B (31 - 50 let)

  Tekmovalka Številka
tekmovalke
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Ravnak Tamara 205 ŠD Maksim 03:24:08   08:04   7,44
2 . mesto Zala Košar 228 03:32:36   08:24   7,14
3 . mesto Klančišar Nevenka 269 PD Zagorje 03:40:21   08:42   6,89
4 . mesto Dobrotinšek Anita 242 03:44:12   08:51   6,77
5 . mesto Cankar Lučka 274 03:47:44   09:00   6,67
6 . mesto Vidmar Lazar Katja 265 ŠD Radost 03:53:41   09:14   6,50
7 . mesto Potočnik Mojca 210 04:03:08   09:36   6,24
8 . mesto Šeme Marija 219 Božo Fan Club 04:13:16   10:00   5,99
9 . mesto Rižnar Barbara 234 04:27:27   10:34   5,68
10 . mesto Boštjan Larisa 229 04:45:25   11:16   5,32
11 . mesto Navodnik Janja 245 04:51:26   11:31   5,21
12 . mesto Kunaj Mirjana 212 04:51:59   11:32   5,20
13 . mesto Hace Tjaša 224 04:53:34   11:36   5,17
14 . mesto Oblak Tamara 225 04:53:37   11:36   5,17
               

 

ŽENSKA RAZVRSTITEV - kategorija C (nad 51 let)

  Tekmovalka Številka
tekmovalke
Društvo Spol Čas trase
(h:m:s)
Tempo
(min/km)
Hitrost
(km/h)
1 . mesto Leskošek Karmen 263 ŠD Radost 04:04:59   09:40   6,20
2 . mesto Breznik Kuklec Maja 238 04:08:25   09:49   6,11
3 . mesto Šuk Lubej Boža 262 ŠD Radost 04:13:44   10:01   5,98
4 . mesto Vrečko Rasta 246 Mariborski tekači 04:32:51   10:47   5,56
5 . mesto Pušelc Damijana 259 ŠRD Kopivnik 04:53:04   11:35   5,18
6 . mesto Stupan Danijela 244 Mariborski tekači 05:06:06   12:05   4,96
               

2021 © Coyote & Road runner IT solutions